Patron naszej szkoły - zajęcia dla klas 0 - III szkoły podstawowej - 12.05.2016 r.

Dnia 12 maja 2016r. odbyły się wspólne zajęcia dzieci klas 0-III dotyczące patrona naszej szkoły. Celem tych zajęć było prezentowanie przez grupy uczniów klas I-III haseł dekalogu Prymasa Tysiąclecia Kardynała Stefana Wyszyńskiego, a w efekcie – wzajemne uczenie się. Dzieci z klasy pierwszej przedstawiły scenki obrazujące pierwsze i dziesiąte hasło dekalogu. Klasa druga prezentowała drugie, trzecie, czwarte i piąte hasło, a klasa trzecia pozostałe. Uczniowie z klasy drugiej i trzeciej zaśpiewali pieśń ,,Takie jest prawo miłości’’. Ponadto wszyscy obejrzeli prezentację multimedialną o Prymasie Tysiąclecia Kardynale Stefanie Wyszyńskim.

Uczniowie przygotowali scenki i prace plastyczne pod kierunkiem wychowawczyń: p. B. Naróg, p. R. Tarnawskiej, p.M. Hymol.

Autor: L. Tarnawska