Życiowy rekord Natalii Sochy 19.05.2016r.

Dnia 19.05. 2016 r. na stadionie miejskim w Rejowcu Fabrycznym odbyły się zawody sportowe – Rejonowa Gimnazjada Ligi Lekkoatletycznych. Celem zawodów było promowanie systematycznej pracy prowadzącej do osiągnięcia wysokich rezultatów sportowych oraz upowszechnianie lekkiej atletyki. Wzięli w niej udział mistrzowie powiatowi województwa lubelskiego w lekkiej atletyce. Podczas zawodów godnie zaprezentowała się Natalia Socha zajmując I miejsce w skoku wzwyż z wynikiem 156 cm. Wynik ten to jej najnowszy rekord życiowy. Natalia stanęła do zmagań z ok. 20 koleżankami. Zwycięstwo to dało jej awans do kolejnego startu w tych zawodach, tym razem już na szczeblu wojewódzkim w Zamościu. Należy przypomnieć, że Natalia również przed rokiem startowała w gimnazjadzie i również zajęła I miejsce z wynikiem 145 cm.

Natalia przez kilka lat rozwijała swoje umiejętności pod okiem i opieką nauczyciela wychowania fizycznego – p. Tomasza Domańskiego - zarówno podczas zajęć lekcyjnych jak i pozalekcyjnych. Należy wspomnieć, że Natalia, będąc jeszcze uczennicą Szkoły Podstawowej w Wólce Kańskiej, trzykrotnie reprezentowała naszą gminę podczas Ogólnopolskiego Finału Czwartków Lekkoatletycznych, najpierw w Warszawie, a potem w Łodzi. W chwili obecnej Natalia trenuje i swoje umiejętności rozwija pod okiem pana Damiana Leszczyńskiego w Agrosie Chełm.

Natalii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i wysokich wyników, i żałujemy, że już za miesiąc opuści mury naszej szkoły.