Niedzielne popołudnie z "Księgą dżungli" 24.04.2016r.

Dnia 24 kwietnia 2016 roku grupa uczniów Zespołu Szkół w Lisznie wzięła udział w wyjeździe do Centrum Kultury Filmowej „Zorza” w Chełmie. Film, który obejrzeli to adaptacja dzieła Kiplinga „Księga Dżungli.

Tego typu wyjazdy są doskonałą okazją promocji atrakcyjnych i aktywnych form spędzania czasu wolnego od nauki szkolnej oraz umożliwiają uczniom uczestnictwo w życiu kulturalnym i zwiedzanie zabytków naszego regionu. Są również okazją do integracji z innymi rówieśnikami poza murami szkolnymi. Uczniowie, zanim udali się do kina, spędzili czas w KFC i cukierni. Był również spacer po mieście i zwiedzanie m.in. Bazyliki Najświętszej Maryi Panny. Pogoda wprawdzie nie dopisała, ale humory jak najbardziej.
Wyjazd zorganizowała i opiekę nad uczniami sprawowała wychowawczyni świetlicy pani Alicja Lidkie.