Konkurs przyrodniczo-ekologiczny dla kl. I-III sp 21.03.2016 r.

21 marca 2016r. odbył się konkurs przyrodniczo-ekologiczny dla uczniów klas 0 – III. Wzięły w nim udział wszystkie dzieci obecne tego dnia w szkole. Wychowawczynie przygotowały pytania dla swojej klasy. Rywalizacja odbywała się między poszczególnymi grupami. Skład pięciu grup dobrany został losowo w taki sposób, że w każdej grupie były dzieci z klasy zerowej, pierwszej, drugiej oraz trzeciej. Uczestnicy konkursu odpowiadali indywidualnie na wylosowane pytanie zdobywając w ten sposób punkt dla grupy, a dla siebie ocenę celującą z edukacji przyrodniczej. Dzieci z oddziału przedszkolnego za poprawną odpowiedź otrzymały ,,kolorowy punkt’’.

Autor: Leokadia Tarnawska