Konkurs "Widoczny-bezpieczny" 25.09.2015r.

Dnia 25 września 2015 r. podczas zajęć świetlicowych przeprowadzono szkolny konkurs „Widoczny – Bezpieczny”. Wzięli w nim udział wszyscy chętni uczniowie z klas II – III – ogółem 17 osób. Celem konkursu było: uświadomienie dzieciom konieczności noszenia elementów odblaskowych, przypomnienie i utrwalenie zasad bezpieczeństwa na drodze, wdrażanie dzieci do przestrzegania zasad bezpieczeństwa, wyrabianie poczucia odpowiedzialności za własne zdrowie i bezpieczeństwo.

Konkurs miał formę testu złożonego z 20 pytań (pytania miały charakter zamknięty - trzy warianty odpowiedzi, tylko jedna odpowiedź była prawidłowa). Każda prawidłowa odpowiedź to 1 punkt. Maksymalnie można było zdobyć 20 punktów. Zwycięzcami konkursu zostali: I miejsce – Karolina Kuchta – 15 punktów II miejsce – Weronika Barycka i Mateusz Frania – po 15 punktów III miejsce – Natalia Sobczak – 14 punktów. Wszystkie osoby biorące udział w konkursie otrzymały pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcy otrzymali również nagrody rzeczowe w postaci przyborów szkolnych, które ufundowała organizatorka konkursu – pani Alicja Lidkie. Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom serdecznie gratulujemy.