Debata wyborcza 28.09.2015r.

W dniu 28.09.2015 w gimnazjum w Lisznie odbyła się debata wyborcza. Podczas spotkania, kandydaci do Samorządu Uczniowskiego przedstawili swój program wyborczy i próbowali nakłonić wyborców do głosowania na nich. Każdy kandydat miał 3 minuty na przedstawienie siebie swojego programu wyborczego.

Kandydatami na Przewodniczące SU w roku szkolnym 2015/2016 są:
-Błaziak Ewelina (II)
-Forysiuk Agata (IIIB)
-Krzyżak Norbert (IIIA)
-Lewińska Weronika(IIIB)
-Niedźwicka Luiza (II)
-Śliwczyńska Weronika(I)
-Wiśniewska Julia(I)
Debatę przeprowadzili : Klaudia Pasieczna, Michalina Padarewska, Dominik Kucybała, Kacper Głąb pod opieką P. Marii Patyry.
Kandydaci odpowiadali na pytania przygotowane przez członków zespołu „Samorządy mają głos”
-Dlaczego chcesz zostać przewodniczącym/ą
-Jakie działania podejmiesz żeby zachęcić uczniów do większego zaangażowania w życie szkoły
-Czy uważasz się za osobę odpowiedzialną i dlaczego
-Jakie masz propozycje współpracy z Radą Rodziców, Radą Pedagogiczną, sołectwem , Urzędem Gminy
-Jakie korzyści będą mieć uczniowie gdy zostaniesz przewodniczącym/ą
Debata miała na celu przedstawienie kandydatów i zaprezentowanie ich propozycji które chcieliby wdrożyć w życie szkoły. Debatę uważamy za udaną.30 września wybory, liczymy na pełną mobilizacje naszych kolegów i koleżanek oraz chęć do działania.

Zespół koordynujący akcję „ Samorządy mają głos”

Autor: Maria Patyra