IV Gminny Turniej Unihokeja - 08.12.2014r.

W dniu 8.12.2014r. w naszej szkole odbył się IV Gminny Turniej Unihokeja Dziewcząt i Chłopców. W rywalizacji brali udział zawodnicy ze szkół podstawowych gminy Rejowiec Fabryczny. Po zaciętej rywalizacji zostały wyłonione zwycięskie zespoły.

Oto wyniki turnieju:

I miejsce - SP Liszno

II miejsce - SP Pawłów

III miejsce - NSP Kanie

Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody indywidualne. Strzelcem turnieju z wynikiem 6-ciu bramek został Przemysław Studziński - reprezentant SP Pawłów. Najlepszą bramkarką została nasza zawodniczka Natalia Sawa, która nie pozwoliła na stratę ani jednego gola w całym turnieju.

IV Turniej Unihokeja został przygotowany i przeprowadzony przez p. Beatę Ładną w ramach realizacji zadania publicznego pod nazwą „Sport dla wszystkich”, wspieranego przez Urząd Gminy w Rejowcu Fabrycznym.

Autor: Małgorzata Feręs